MOUNTLAND

V prípade záujmu o tovar, prípadne o iné informácie, nás prosím kontaktujte na e-mail mountland@mountland.sk, radi vám odpovieme.

2017

Nové udalosti.

Od jari opäť organizujeme ferraty a výlety, na leto pripravujeme denné detské tábory. Viac informácii nájdete v sekcii Udalosti, resp. Kalendár.

V januári sme úspešne dostavali chatu na Makove, ktorá je k dispozícii na prenájom pre zákazníkov zákazníckeho klubu Mountland. Viac informácii o chate nájdete na stránke www.makovka.sk.

2016

Nová predajňa v Dúbravke.

V marci sme oficiálne otvorili našu novú, väčšiu a veríme že aj krajšiu predajňu. Nájdete nás na konci Dúbravky v obytnom komplexe Tammi, rovno oproti nákupnému centru Dúbrawa. Parkovať sa dá rovno pred bytovkou (parkovacie miesta sú síce označené číslami, ale sú voľne prístupné), alebo na parkovisku nákupného centra. Nová adresa je Pri Hrubej lúke 11, Bratislava.

Portfólio obuvi sme rozšírili o značku Treksta. V roku 2015 sme sa stali distribútorom tejto značky na Slovenský trh.
Vo februári sme po piatich rokoch zatvorili prevádzku v OC Galéria Lamač a presunuli sme sa na novú adresu.

2014

Rozbiehame voľnočasové aktivity.

Okrem obchodných aktivít sme v roku 2014 rozbehli aj voľnočasové aktivity a organizujeme rôzne výlety, tábory pre deti a ferratové výpravy. Viac sa dozviete v jednotlivých sekciách, kde nájdete aj aktuálny kalendár a fotogalérie uskutočnených akcií. Potešíme sa, ak sa k nám na niektoré aktivity pridáte :-).

2010

Otvorenie kamennej predajne v OC Galéria Lamač, Bratislava.

Keďže máme radi v prírode pohodlie a komfort, skúšame pri svojich aktivitách rôzne druhy obuvi, oblečenia aj doplnkov a hľadáme také, ktoré nám najlepšie vyhovujú. A pretože skúseností sme postupne nazberali celkom dosť, obracalo sa na nás veľa priateľov, kolegov aj známych, čože by sme im odporučili. A tak časom vznikla myšlienka, že by sme mohli spojiť príjemné s užitočným a v tejto oblasti aj podnikať.